تخفیف و آفر

مشتریان vip

می مشتریان ما ویژه و VIP هستند، با اینحال برخی دوستان هماره به ما لطف داشته و در کنار ما بوده اند. پس به جاست در مقام قدردانی ما نیز برایشان هرآنچه در توان داریم را پیاده کنیم. از جمله اقدامات ما، استفاده از تاپ ترین متدها، در نظر گرفتن گلدن تایمها برای این دوستان، پذیرایی و تخفیف های باورنکردنی و ویژه، پرداخت پول پارکینگ این دوستان، پرداخت هزینه ی رفت و آمد به سالن و ... . این طرح ها در قالب ووچرکارتهایی آماده ی ارائه به این دوستان می باشد.

تخفیف های مناسبتی

سالن تپش به منظور جلب رضایت حداکثری و نیز نوآوری های مختض خود اقدام به ارائه ی تخفیف های مناسبتی می نماید که از فواید آن بهره مندی مشتریان عزیز از انجام خدمات با قیمت های استثنائی، کمترین زمان انجام خدمات و ... می باشد. برخی از این تخفیف ها به مناسبت اعیاد مذهبی و غیر مذهبی و نیز روزهای مبارک رمضان و .. می باشد. بدیهی است برای اطلاع از این تخفیفات بایستی در شبکه های اجتماعی و سایت تپش حضور فعال داشته باشید. پس توصیه می کنیم ما را دنبال کنید.


تخفیف های دائمی

نیازی به گفتن این موضوع نیست که ما در تپش بر اساس اصل مشتری مداری و رقابت، همیشه کمترین قیمت ها را در نظر گرفته و مشتریانمان را با تخفیف های دائمی خود شوکه می کنیم! پس خیلی نگران تعرفه ها و قیمت های اعلامی نباشید و با خیال راحت به جمع مشتریان ما بپیوندید. البته یادتان باشد که ما آنقدر ثروتمند نیستیم که هر چیزی را ارزان بخریم! شما نیز همینگونه باشید.

تخفیف های ویژه

ما درسالن خود برای برخی افراد همیشه تخفیف داریم. اما این تخفیف ها شامل تمامی دوستان نمیشود و بیشتر در راستای فعالیت ها و اقدامات انسان دوستانه ی ما توجیه می شود. شما نیز می توانید در این امر خیر کنار ما باشید. افراد بدسرپرست، کم توان ذهنی و ... هر فردی را که لایق می دانید به ما معرفی کنید تا از تخفیف های 50 تا 100% ما بهره مند شوند. بدیهی است که ما هرگز مشخصات این افراد را جایی ثبت نکرده و از آنها انتفاع مالی نخواهیم داشت. نیز این اقدام برای همه ی دوستان فراهم است تا با اعطاء کمک های مادی مستقیم یا غیر مستقیم از طریق سالن به صورت ناشناس، هزینه های دیگران را متقبل شده و آنها به صورت رایگان یا نیم بها در سالن ما خدمات تحویل بگیرند.


تخفیف های یکهویی

تخفیف های ویژه ی ما ممکن است بدون بهانه ی پیشین و یکهویی باشد! چرا؟!؟! چون سورپرایز شدن و سورپرایز کردن را دوست داریم. فقط کافی است ما روز تولد شما و یا تاریخ عقدتان را بدانیم! و گاهی هم ممکن است بدون هیچ دلیلی ما برای شما آف در نظر بگیریم. این امر نیز مستلزم عضویت در شبکه های اجتماعی ما و سایت ماست. پس ما را دنبال کنید.