افراد زیادی هستند که از تاتو برای دادن پیام هایی فراتر از کلمات و اعمال استفاده می کنند. تاتو همچنین نشان دهنده شخصیت آنهاست. زنان و مردان بسیاری وجود دارند که دوست دارند ببر را روی بدن خود تاتو کنند. این طرح تاتو در بین مردان و زنان محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

بنابراین اگر عاشق تاتو ببر هستید، در اینجا ما تاتوهای ببر عالی و جذاب را برای خانم ها جمع آوری کرده ایم. شما می توانید این طرح های تاتو را ببینید و آنچه را که مناسب شخصیت شماست انتخاب کنید.

 

تاتو ببر

این تاتو دارای معانی مختلفی است. ببر حیوانی است که باعث ترس انسان می شود. و هنگامی که یک ببر به عنوان تاتو دارید، باعث می شود احساس قدرت و اقتدار داشته باشید. تاتو ببر ظاهر زیبایی به بدن شما می دهد. زمانی که آن را داشته باشید، تجربه ای خارق العاده به شما می دهد.

 

معنی

تندخو: ببرها واقعاً با شیرها مرتبط هستند، به همین دلیل است که آنها نیز به عنوان خشن دیده می شوند. آنها سلطان جنگل نیستند. اما بسیاری از گونه های جانوری دیگر در برابر ببرها تعظیم می کنند. 

 

 

5  اصل جاودانه انتخاب تاتوی ببر

سادگی و برابری: همه چیز برابر است، ببرها در مقایسه با حیوانات خانگی استانداردی همچون گربه، اندازه های عظیمی دارند. آنها به همین ترتیب می توانند به سادگی مانند شیرها وحشی باشند. در صورتی که شما آنها را تحریک کنید، بهتر است از ببرها دوری کنید.

 کیفیت و اقتدار: ببر یکی از آن موجوداتی است که می‌توانید در جنگل‌ها آن را کشف کنید. کیفیت و به عبارتی ابهت واقعاً غیرقابل تصوری دارد که می‌توان آن را با شیر، فیل، و برخی دیگر از موجودات باورنکردنی در آنجا مقایسه کرد.

 قصاص: بسیاری از افراد قبول دارند که ببرها هرگز کارهای بدی را بر سر شما انجام نمی دهند، مگر اینکه شما چیزی را اشتباه برای آنها برنامه ریزی کرده باشید. علاوه بر این، زمانی که آنها را دعوت می کنید، بسیار بعید است که بتوانید آنها را از خشم کنترل کنید. شما فوراً زندگی خود را به پایان خواهید رساند!

 وحشی گری: تعداد زیادی از جوامع روی کره زمین  در کنار ببرها و البته نزدیک به آنها زندگی می کنند. ببرها در جنگل ها به مقدار قابل توجهی وجود دارند. با این همه و با توجه به تعدد حملات ببرها به انسان ها، جوامع معدودی آنها را مخالفان جایگاه خود می به عنوان روح شرارت دانسته و غالبا به آنها احترام می گذارند. حتی برخی دیگر پذیرفته اند که آنها نماد خوبی هستند و دلیل قانع کننده ای برای ترسیدن از این موجودات وجود ندارد.

 اطمینان: آنها نماد امنیت هستند. در واقع، در این شکی وجود ندارد، زیرا ببرها موجودات فوق‌العاده‌ای پیشرو و بی‌شمار هستند و مردم قصد ندارند با آن‌ها غرق شوند.

 

1- تاتو آبرنگ طرح ببر

2- تاتو هندسی ببر

3- تاتو صورت ببر روی پشت گردن

4- خالکوبی ببر روی پشت

5- تاتو ببر + گل روی دنده

6- خالکوبی ببر روی بازو

7- تاتو صورت ببر روی مچ دست

8- تاتو ببر + گل روی ران

9- تاتو ببر زیر سینه

 

ما در تپش بیوتی هم بهترین طرح ها را برای پوست شما آماده کرده ایم و نیز برای کاور جای زخم و اسکار شما بهترین ها را تدارک دیده ایم. ما برایتان طراحی می کنیم تا به طرح دلخواهتان برسید.

نیز ما کلاس آموزش طراحی و نقاشی و تاتو بدن را داریم. چون ما بهترین هستیم!

تپش بیوتی در قزوین، حس خوب زیبا شدن

نزد ما بیایید و آموزش ببینید و لذت ببرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *