قصه از کجا شروع شد؟

خب، با این فرض که شما بالاخره یک مجموعه زیبا از اکستنشن‌های موی تپش بیوتی را به دست آورده‌اید، اما نمی‌دانید چگونه آن‌ها را بسته و ترکیب کنید. اگر به دنبال یک راهنمای جامع در مورد نحوه گیره کردن و بستن اکستنشن موهایتان هستید، به‌جای درست آمده‌اید. ما اینجا هستیم که به شما به‌صورت گام‌به‌گام آموزش دهیم. البته تپش بیوتی همیشه در خدمت شماست و بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد داد.

برای بسیاری از دختران و زنان عادی است که در مورد بستن اکستنشن موها، عصبی یا نامطمئن شوند، زیرا افراد زیادی با آنها آشنایی ندارند. اما پس از خواندن این پست و دیدن عکس‌ها، متوجه خواهید شد که واقعاً چقدر آسان است که موهای خود را بدون هیچ آسیبی در عرض چند دقیقه به موهای بلند و حجیم تبدیل کنید. دوست‌داشتنی به نظر نمی‌رسد؟ بیایید شروع کنیم:

ابزارهایی که نیاز خواهید داشت:

  • مجموعه کامل اکستنشن مو با گیره شما
  • برس اکستنشن مو حلقه یا برس نرم پدال
  • فرکننده خوش‌ساخت و باکیفیت
  • حالت‌دهنده اکستنشن مو
  • کیت گیره و شانه
  • آینه

یکی از بهترین ویژگی‌های اکستنشن موی خوش کیفیت، گیره‌های محکم و ایمن است. هر گیره دارای یک دستگیره سیلیکونی است که به بافت کمک می‌کند تا به طور ایمن و محکم بدون ریزش به مو بچسبد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای باز کردن کلیک کنید و برای بسته‌شدن مجدد کلیک کنید.

با استفاده از گیره در اکستنشن مو، هیچ قید و الزامی که در سایر انواع اکستنشن مو همچون اکستنشن با نوارچسب و… وجود ندارد. می‌توانید هر زمان که دوست داشتید آنها را نصب کنید و یا دربیاورید، هر زمان که دوست داشتید از موهای کوتاه به موهای بلند بروید. پس بیایید مراحل بستن اکستنشن را ببینیم.

نحوه گیره زدن در اکستنشن مو

مرحله 1: موهای خود را برس بزنید

با برس زدن موهای خود با برس نرم شروع کنید تا از شر هر گونه گره‌خوردن خلاص شوید.

مرحله 2: با یک پود 3 گیره‌ای شروع کنید

یک قسمت نازک مستقیم از مو را با انگشت یا یک شانه در پشت گردن خود جدا کنید و بقیه موهای خود را با استفاده از گیره مو جدا کنید. یک پود 3 گیره بردارید و قبل از اینکه آن را در موهای خود بچینید، آن را برس بزنید. از پایین شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید تا هر گونه گره‌خوردگی از بین برود.

بافت را روی سر خود اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که اندازه آن کاملاً با موهای برش خورده مطابقت دارد. سپس، مرکز سر خود را پیدا کنید و گیره وسط را به ریشه موهای خود ببندید – حتماً تاحدامکان نزدیک به ریشه موها را ببندید. برای سهولت کار و جلوگیری از لغزش بیش از حد گیره، سعی کنید آن بخش را کمی از پوست سر خود دور کنید تا مقداری اهرم داشته باشید، یا به‌سادگی آن را پوش دهید تا پایه‌ای امن‌تر ایجاد کنید. پس از اینکه گیره وسط را گیره دادید، سمت چپ و سپس سمت راست را گیره دهید و بافت آموزش‌داده‌شده را بکشید. همین روند برای هر پود اعمال خواهد شد.

مرحله 3: یک پود 4 گیره کوچک‌تر بردارید

یک بخش نازک مستقیم از مو را حدود یک اینچ بالاتر از اولین پود بریده شده جدا کنید و بقیه موها را با یک گیره مو محکم کنید. این بخش باید در بالای گوش شما باشد. پود 4 گیره کوچک‌تر (7 اینچ) را بردارید. آن را از پایین‌به‌بالا مسواک بزنید تا مطمئن شوید که گره‌ای وجود ندارد، سپس پود را با قسمت برش داده شده اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که کاملاً روی سر شما قرار می‌گیرد.

مرکز سر خود را پیدا کنید و از وسط دو گیره ابتدا به ریشه موهای خود گیره دهید و سپس گیره‌های کناری را قیچی کنید. هنگامی که گیره‌های وسط را می‌چینید، با کشیدن کمی پود به طرفین، مطمئن شوید که برجستگی در پود وجود ندارد.

بستن از پشت اکستنشن

مرحله 4: یک پود 4 گیره بزرگ‌تر بردارید

یک بخش نازک مستقیم از مو را حدود یک اینچ بالاتر از دومین قیچی شده در بافت جدا کنید و بقیه موها را جدا کنید. این بخش باید در پهن‌ترین قسمت سر شما باشد.

بزرگ‌ترین پود گیره‌ای 4 (8 اینچی) را بردارید. آن را برس بزنید و با سر خود اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که جا می‌شود. دو گیره میانی را وسط موهای برش خورده ببندید و با گیره‌های کناری گیره را ادامه دهید.

اگر از ست 20 اینچی 120 گرمی یا ست 16 اینچی 140 گرمی استفاده می‌کنید، به‌سادگی این مرحله را حذف کرده و با استفاده از پود 3 گیره دوم به مرحله بعدی بروید.

مرحله 5: پود 3 گیره دوم را بردارید

یک بخش نازک مستقیم از مو را حدود دو اینچ زیر تاج سر خود جدا کنید و بقیه موها را با یک گیره جدا کنید.

 

آشنایی با انواع اکستنشن مو

پود 3 گیره دوم را بردارید. طبق معمول، آن را با برس بکشید و روی سر خود اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که کاملاً جا می‌شود. مرکز سر خود را پیدا کنید و گیره وسط را ابتدا به ریشه موهای خود ببندید و سپس گیره‌های کناری را بچسبانید. حالا تمام پودهای بزرگ پشت سر شما قیچی شده‌اند و فقط باید پودهای کوچک باقی بمانند.

عکس 6بستن اکستنشن

مرحله 6: 2 پود گیره‌ای را بردارید

اینها پودهایی هستند که کنار موهای شما می‌روند. آنها به طرفین حجم می‌دهند و موهای شما را در قسمت جلویی با اکستنشن‌های بلندتر یکپارچه می‌کنند.

یک بخش نازک مستقیم از مو را در حدود دو اینچ بالاتر از گوش در طرفین جدا کنید و بقیه موها را جدا کنید. یک پود 2 گیره بردارید و ابتدا گیره را به خط موی خود نزدیک کنید. سپس گیره دوم را به پشت سر خود محکم کنید. در طرف دیگر تکرار کنید.

پود گیره ای در اکستنشن

مرحله 7: 1 پود گیره را بردارید

یک قسمت از مو را درست بالای بافت 2 گیره جدا کنید و بقیه موها را جدا کنید. دو پود گیره 1 را برس بزنید و آنها را روی یک‌تکه کوچک مو تاحدامکان نزدیک به ریشه، بالای پود 2 گیره یا هر جایی که احساس می‌کنید نیاز به ترکیب بیشتری دارد، ببندید.

بستن اکستنشن چند مرحله ای

همین روند را در سمت دیگر سر خود تکرار کنید.

موهای خود را برس بزنید و در آینه بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام بافت‌ها پنهان شده‌اند، به خصوص در پشت، در صورت لزوم تنظیم کنید و موهای جدید و بلند و حجیم خود را به نمایش بگذارید! خوشحال باشید. در حال اتمام بستن اکستنشن هستید.

هنگام برس زدن موهای خود با اکستنشن‌های گیره‌دار، حتماً از برس اکستنشن‌های حلقه موی لوکسی استفاده کنید، زیرا موهای حلقه نایلونی منحصربه‌فرد باعث کشیده‌شدن یا کشیدن به پایه پودها نمی‌شوند. در عوض، آنها درست روی ریشه‌ها می‌لغزند و آسیب به موها و بافت‌های شما را کاهش می‌دهند.

بستن اکستنشن

به یاد داشته باشید، درست مانند هر چیز دیگری، برای گیره دادن و ترکیب سریع خود کمی تمرین لازم است، اما زمانی که آن را دریافت کنید، فقط چند دقیقه طول می‌کشد!

برای آشنا شدن با موی دم اسبی و راز حجیم شدن آن در اکستنشن اینجا کلیک کنید.

برای دیدن آموزش‌های بیشتر  و نیز انجام انواع اکستنشن به تپش بیوتی قزوین، مرکز تخصصی زیبایی و تاتو بدن مراجعه کنید. چنانچه این آموزش نتوانست به شما در گیره کردن و بستن اکستنشن کمک کند، پیشنهاد می‌کنیم که ویدئوی زیر را نگاه کنید و از آن طریق یاد بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *