لوازم بهداشتی و یکبار مصرف تأتو

گریپ دستگاه تأتو
آوریل 19, 2020

لوازم بهداشتی و یکبار مصرف تاتو، لوازمی هستند که تاتو آرتیست ها باید به آنها توجه زیادی داشته باشند. لوازم بهداشتی تاتو انواع مختلفی دارد که برخی از آنها مخصوص دستگاه های تاتو است و برخی از آنها برای تاتو آرتیست کاربرد دارد. تشتک یا کاسه های کوچک رنگ، یکی از این لوازم بهداشتی هستند که استفاده از آنها بسیار مهم است. تاتو آرتیست هنگام تاتو زدن باید برای هر رنگ به صورت جداگانه تشتک داشته باشد تا بتواند رنگ ها را داخل آنها بریزد و به وسیله ی میکسر آنها را با یکدیگر مخلوط کند. تهیه لوازم بهداشتی برای دستگاه تاتو نیز بسیار حائز اهمیت است. هر دستگاه باید کاور مخصوص به خودش را داشته باشد و تاتو آرتیست بعد از اتمام کار از آن استفاده کند تا آلودگی به سطح دستگاه منتقل نشود.

از مهمترین لوازم یکبار مصرف تاتو برای تاتو آرتیست، دستکش یکبار مصرف مشکی است. دستکش های یکبار مصرف جنس مقاومی دارند و در هنگام تاتو زدن پاره نمی شوند. یکی دیگر از لوازم یکبار مصرف تاتو، خط کش های یکبار مصرف هستند که برای قرینه سازی ابرو در تاتوی صورت استفاده می شوند. همچنین استفاده از پیشبند یکبار مصرف و آستین یکبار مصرف از اهمیت زیادی برخوردار است.

لوازم بهداشتی تاتو:

لوازم بهداشتی تاتو مهم ترین و مورد نیاز ترین لوازم و وسایل تاتو برای هر تاتو آرتیستی است. تاتو آرتیست ها با استفاده از لوازم بهداشتی مناسب برای خود و دستگاه های تاتو می توانند پروسه تاتو را ایمن و بدون هیچ مشکلی جلو ببرند.

لوازم یکبار مصرف تاتو:

لوازم یکبار مصرف تاتو نیز از کاربردی ترین لوازم و وسایل تاتو هستند. این لوازم اکثرا با کیفیت می باشند و تاتو آرتیست با استفاده از آنها می تواند به کار خود سرعت دهد و بهداشت در کار را رعایت کند.