پوست مصنوعی تأتو

استند های تاتو
آوریل 19, 2020
تمیز کننده ها و رقیق کننده های تأتو
آوریل 19, 2020

وقتی تازه می خواهید تاتو بزنید از کجا شروع می کنید؟ چگونه می توانید بدون ایجاد خراش روی بازوی همسرتان یا روی پوست خود مانند بسیاری از افراد، خط و سایه زدن را یاد بگیرید؟خوب، یک جواب برای این کار استفاده از “پوست های مصنوعی تاتو” است.

هنگامی که اولین بار پوست مصنوعی تاتو در دسترس قرار گرفت، معمولاً از پلاستیک یا لاستیک ساخته می شد که هیچ شباهتی با پوست واقعی نداشت و جای هیچ تعجبی نبود که پس از ارائه آن به بازار، مردم همچنان از مواردی مانند پوست خوک و گریپ فروت استفاده می کردند. اگرچه پوست خوک بوی بدی از خود تولید می کرد و با ماندن به مدت طولانی این بو بیشتر می شد و حتی گریپ فروت ها با وجود سطح خمیده به سختی بر روی آن تاتو زده می شد اما باز هم بهتر از پوست های مصنوعی از جنس لاستیک بودند.

پوست مصنوعی به شکل ورق

با پیشرفت صنعت در این زمینه پوست مصنوعی تاتو از سیلیکون ها و پی وی سی ساخته شدند. این نوع از پوست ها بسیار کارآمدتر هستند و تاتو زدن بر روی آن ها بسیار راحت تر است اما همچنان تاتوآرتیست هایی هستند که بر این عقیده باشند که پوست خوک برای تمرین تاتو بهتر است. پوست خوک و یا بعضی از حیوانات شباهت بیشتری به پوست انسان دارند و از همین جهت یادگیری بر روی آن ها بهتر است. به غیر از پوست حیوانات، میوه ها نیز می توانند محل خوبی برای تاتو زدن باشند.

پوست مصنوعی تاتو به اندازه پوست طبیعی صاف نیست بنابراین وقتی در طول روند خالکوبی کردن جوهر اضافی را پاک می کنید متوجه می شوید که سطح آن پوسته پوسته می شود و اگر از پاک کننده کافی استفاده نکنید بسیار کثیف می شود. هنگامی که سوزن به داخل پوست مصنوعی می رود مقاومت بیشتری نسبت به زمانی را دارد که بر روی پوست طبیعی کار می کنید. طبیعی است که پوست یک فرد بسیار نرم تر و مرطوب تر است.