کرم های مراقبتی تاتو

تمیز کننده ها و رقیق کننده های تأتو
آوریل 19, 2020
مایع استنسیل (اسپری انتقال دهنده)
آوریل 19, 2020

بعد از تاتوی جدید، سطح پوست بسیار حساس می‌شود و 2 تا 3 هفته طول می کشد تا بعد از ضربات سوزن، التیام و بهبود پیدا کند. یکی از مشکلاتی که افراد بعد از تاتو با آن روبرو می شوند، انتخاب کرم های مراقبتی تاتو یا پماد بعد تاتو مناسب است.

با توجه به طیف وسیعی از لوسیون ها، کرم‌ها و پمادهایی که به صورت تجاری به عنوان محصولات مراقبت از پوست در دسترس هستند، تشخیص اینکه کدام یک از آنها واقعا برای تاتو مفید می باشند، بسیار مشکل است و در واقع اگر آنها به درستی انتخاب نشوند، ممکن است به تاتوی شما آسیب وارد کنند. شما باید دقت کنید که از کرم های مراقبتی تاتو یا لوسیون هایی استفاده کنید که برای مراقبت بعد از تاتو طراحی شده باشند. این محصولات معمولا حاوی ترکیبی از مواد مغذی هستند که به التیام تاتو کمک زیادی می کنند و باعث تحریک پوست نمی شوند.

تعداد زیادی کرم تاتو و پماد تاتو در بازار وجود دارد که شما هنگام خرید آنها باید از مواد تشکیل دهنده شان اطمینان حاصل کنید. پماد مخصوص تاتو نباید حاوی هیچ رنگ مصنوعی، عطر و مواد نگه دارنده ای باشد، زیرا باعث تحریک پوست اطراف تاتو می شود. همچنین هر گونه محصولی که بر پایه ی مواد نفتی مانند وازلین باشد نباید بعد از تاتو مورد استفاده قرار بگیرد. این محصولات فاقد آب هستند و جنس سفتی دارند. آنها می‌توانند سطح اکسیژنی که برای درمان موثر لازم است را دفع کنند.