این داستانی به قدمت زمان است: شما قلقلک می‌شوید تا ظاهر خود را تغییر دهید و تصمیمتان را می‌گیرید. اوکی! پاسخ را ما به شما می‌دهیم! لوب را تجربه کنید! (لوب یا باب بلند نوعی کوتاهی مو و نوعی از برش باب یا باب – کات است. مدل موی لوب مانند باب است؛ اما بلندی آن تا پایین گردن می‌آید. در واقع بهترین مکان قرارگرفتن آن استخوان برجستة پایین گردن است که به آن استخوان یقه هم می‌گویند. مدل موی لوب در سال 2020 هم ترند بود؛ اما این مدل قرار است در سال 2021 هم مهمان موهای علاقه‌مندانش باشد. برای درک بیشتر این مدل مو، اینجا کلیک کنید) فقط یک چیز! روز بعد زمانی که پشیمان شدید چه؟! خب پیشنهاد ما این است که در این‌گونه موارد یا هر مورد مشابهی، شما بایستی به سراغ گزینه‌های موجود بروید! مثلاً اکستنشن مو با گیره که با آن می‌توانید از بهترین‌های هر دو دنیای موی کوتاه و موی بلند لذت ببرید، آن هم بدون هیچ تعهدی و بدون آسیب به موهای خود. ترفند اکستنشن برای شماست! تپش بیوتی قزوین؛ مرکز تخصصی زیبایی و میکاپ در قزوین است. چهارراه عدل، سالن تپش بیوتی قزوین با مدیریت خانم امجدی.

ترفند اکستنشن

چگونه اکستنشن مو را با موهای کوتاه ترکیب کنیم

برای ارائه بهترین نکات و ترفند اکستنشن در مورد نحوه چسباندن و ترکیب اکستنشن مو با موهای کوتاه (حتی یک لوب)، ما از پیا موهلنبک، یکی از یوتیوبرهای موردعلاقه خود در سفر و سبک زندگی، کمک گرفته‌ایم. لوب بدنام پیا (باب بلند) بخشی از هویت او است، اما اگر او را در اینستاگرام دنبال کنید، متوجه خواهید شد که طول موهای او بلافاصله بین عکس‌ها از کوتاه به بلند تغییر می‌کند. پیا با استفاده از اکستنشن مو، موهای بلند خود را هر زمان که بخواهد باز می‌گرداند و در هنر ترکیب‌کردن اکستنشن مو با موهای کوتاه خود مهارت پیدا کرده است.

1. از یک مجموعه ضخیم استفاده کنید

برای داشتن سایه‌ای مشابه با پیا، گیره Bronde Balayage ما را در اکستنشن مو امتحان کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید! مطمئن شوید که موهای خود را با استفاده از برس اکستنشن مو حلقه‌ای قبل از قیچی‌کردن در اکستنشن خود برس بزنید.

2. قسمت پایین موهای خود را سنجاق کنید

چگونه اکستنشن مو را با موهای کوتاه ترکیب کنیم

ترفند اکستنشن سنجاق ریشه ها

این یک ترفند اکستنشن واقعاً عالی برای ترکیب اکستنشن مو با موهای کوتاه است تا آن قطعات کوتاه‌تر آزاردهنده را در زیر گردن پنهان کنید. موهای خود را طوری تقسیم کنید که فقط کمی از آن در پایین باقی بماند و بقیه موها را جدا کنید. این قسمت باقیمانده را از پشت شانه کنید و آن را بچرخانید یا ببافید، سپس آن را با چند سنجاق بابی به پشت گردن خود بچسبانید.

3. رنگ‌ها را برای ابعاد اضافه مخلوط و مطابقت دهید

استفاده از دورنگ مختلف با افزودن ابعاد و عمق به مو، چشم را فریب می‌دهد. گزینه دیگر این است که اکستنشن مو بالیاژ را برای رنگ بیشتر امتحان کنید.

اگر از دورنگ استفاده می‌کنید، هنگام برش‌دادن اکستنشن‌ها به‌سادگی دورنگ را جایگزین کنید تا به یک ترکیب یکپارچه برسید. بدون گذراندن هیچ وقتی بیرون از آفتاب، های‌لایت‌های طبیعی به نظر می‌رسد.

4. ریشه‌ها را پوش دهید تا چسبندگی به حداکثر برسد

ترفند اکستنشن پوش ریشه ها

ممکن است متوجه شوید که به مقداری چسبندگی بیشتر در ریشه‌ها نیاز دارید، به‌خصوص اگر موهای ظریف‌تری دارید. برای اینکه به موهای طبیعی خود چسبندگی بیشتری داشته باشید، آن را با شانه‌کردن تارها از پشت صاف کنید.

5. بالاتر از حد معمول بروید

به‌خاطر داشته باشید، زمانی که موهای کوتاه را قیچی می‌کنید، هدف شما این است که تاحدامکان موهای کوتاه طبیعی خود را بپوشانید. این به این معنی است که متوجه خواهید شد که اکستنشن‌های شما بسیار بالاتر روی سر شما می‌نشینند که کاملاً خوب است. قیچی‌کردن بقیه اکستنشن‌های مو را تا زمانی که به بالای سرخود برسید ادامه دهید.

6. ایجاد یک MEGA-WFT (اَبَر پود) فوق‌العاده طولانی برای پوشاندن لایه‌های کوتاه

بعد از اینکه به پهن‌ترین نقطه سرتان که هم راستا با ابروهایتان است رسیدید، دو پود 3 گیره را کنار هم گیره بزنید. شما آنها را در کنار یکدیگر قرار خواهید داد و در پشت کمی همپوشانی خواهند داشت. در آموزش پیا، او یک ابر پود طولانی ایجاد می‌کند که در تمام پشت سر او قرار می‌گیرد و تمام لایه‌های کوتاه‌تر او را می‌پوشاند.

چهار گیره آخر خود را به همان روش در پشت موهای خود بافت. با انجام این کار، می‌توانید تمام پودهای دیگری را که در موهای خود کوتاه کرده‌اید، ببندید و به اجازه دهید که یک پود منسجم داشته باشید که بقیه را بپوشاند.

7. قسمت‌های فرم دهنده صورت را در جلو اضافه کنید

پیا هر دو پود 3 گیره‌اش را برید تا قسمت‌های جلوی صورتش کوتاه‌تر شود. این لایه‌های قاب‌بندی (فرم دهی) چهره را ایجاد می‌کند که به طور طبیعی‌تر در لایه‌های کوتاه‌تر ترکیب می‌شوند. ازآنجایی‌که اکستنشن‌های خوب با 100% موهای انسان ساخته می‌شوند، می‌توان آنها را مانند موهای طبیعی خود کوتاه و حالت داد، بااین‌حال، توصیه می‌کنیم اکستنشن‌های خود را به آرایشگر خود ببرید تا توسط یک متخصص کوتاه شود! برای این کار ما به شما توصیه می‌کنیم که به سراغ تپش بیوتی قزوین بیایید و اکستنشن‌های تمیزی را داشته باشید.

علاوه بر این، با قیچی‌کردن پودهای گیره‌ای خود در هر مکانی که احساس می‌کنید به حجم و طول بیشتری نیاز دارد، کار را به پایان برسانید. پیا دوست دارد چند عدد درست پشت‌گوشش بگذارد. اطمینان حاصل کنید که ابتدا قسمت‌های سیاه‌تر و تاریک‌تر در ابتدا قرار داشته باشند و  سپس روشن‌ترها را نزدیک‌تر به‌صورت خود قرار دهید.

ترفند اکستنشن

8. امواج و حلقه‌ها را اضافه کنید

یک ترفند اکستنشن برای صرفه‌جویی در زمان این است که اکستنشن‌های خود را از قبل با دست فر کنید. از اکستنشن مو استفاده کنید تا اکستنشن‌های خود را برای فر کردن آسان و سریع گیره دهید. اگر قبلاً این کار را انجام دهید، سخت‌ترین قسمت تقریباً انجام شده است! برای ترکیب موهای طبیعی خود با اکستنشن، فقط باید چند فر را لمس کنید. هنگامی که پودهای خود را محکم کردید، هر رشته کوتاه‌تر را با تکه‌ای از رشته‌های بلندتر فر کنید و در صورت نیاز از صافی برای پیچیدن انتهای کوتاه‌تر به سمت داخل استفاده کنید. در نهایت، لایه بالایی موهای خود را فر کنید تا انتقالی صاف و بدون درز داشته باشید.

موهای کوتاه داری؟ بهترین توصیه‌های شما در مورد پوشیدن اکستنشن چیست؟ شما چه ترفند اکستنشن اختصاصی دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید – ما دوست داریم از شما بشنویم. سر آخر به تپش بیوتی بیایید و موهای  زیبا با اکستنشن‌های طبیعی داشته باشید. برای داشتن موهایی با ظاهر زیبا و تمیز به تپش بیوتی قزوین، مرکز تخصصی طراحی میکاپ و تاتو بدن بیایید. تپش بیوتی قزوین با مدیریت خانم امجدی آماده خدمت‌رسانی به شما است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *