اگر به دنبال تاتو دست برای دختران هستید، خوش شانس هستید که اینجا هستید. در اینجا چند تاتو زیبا و جالب برای دست جمع آوری کرده ایم. که روی دستتان می گیرید و می بینید که چه شکلی است.

تاتو روی دست

پیدا کردن تاتو های جذاب می تواند هر چند وقت یکبار نشان دهد که یک کار مشکل ساز است، اما نیازی به این کار نیست. مایلیم این مجموعه از تاتو های زیبا و جذاب برای دختران را بررسی کنید و ببینید نظر شما چیست.

ما واقعاً مطمئن هستیم که در اینجا یک تاتو پیدا خواهید کرد که کاملاً آن را دوست دارید. فقط اطمینان حاصل کنید که آن را کاملاً متعلق به خودتان کرده اید و به دنبال چیزی نروید که در حال حاضر کسی دیگر داشته است. برای شروع آماده شده اید؟

 سوالات متداول

چرا تاتو برای دختران؟

صرف نظر از اینکه یک گل رز ساده، طرح هندسی، تصویر سخت یا نام و حروف اول، نصف آستین یا نیم پا باشد، تعداد قابل توجهی از رفتارها وجود دارد که با آن یک دختر می تواند آنچه را که باید از طریق تاتو بیان کند. تصمیم متفاوت است و انتخاب ها جالب هستند. برای جلوگیری از آن، یک تاتو در نظر گرفته شده است که شما را عالی به نظر برساند، احساس زیبایی کنید و مورد توجه و حسادت قرار بگیرید.

آیا تاتو دست درد دارد؟

تاتو روی دست ها و انگشتان به دلایل مختلفی دردناک است. فردریک می گوید: پوست نازک و در نتیجه حساس است، استخوانی و پر از رباط است، و از آنجایی که جوهر به خوبی به این ناحیه از پوست نمی چسبد، ممکن است هنرمند تاتو نیاز داشته باشد که طرح را چند بار بررسی کند. .

محبوب ترین تاتو چیست؟

قلب ها هم رایج هستند. یکی از ساده ترین اما محبوب ترین طرح ها، قلب ها یک خال کوبی محبوب جهانی است.

آیا می توانم در خانه تاتو کنم؟

بله، تاتو چوبی و پوک قرار است دائمی باشد. با این حال، اگر به درستی از آن استفاده نشود، ممکن است محو شود، که اغلب با کیت های خانگی، DIY  اتفاق می افتد. در بسیاری از نقاط، انجام تاتو با چوب و تاتو غیرقانونی است، مگر اینکه شما یک هنرمند حرفه ای تاتو مجاز باشید. قوانین محلی خود را بررسی کنید یا از یک سالن خال کوبی محلی بپرسید.

 

 

بهترین مدل های خالکوبی و تاتوی شیر نر و ماده روی دست ، پا ، سینه ، بازو و بدن که هم برای مردان و هم برای زنان قابل استفاده است و برخی از آن ها هم بصورت ست زن و مرد هستند.

ما در تپش بیوتی هم بهترین طرح ها را برای پوست شما آماده کرده ایم و نیز برای کاور جای زخم و اسکار شما بهترین ها را تدارک دیده ایم. ما برایتان طراحی می کنیم تا به طرح دلخواهتان برسید.

نیز ما کلاس آموزش طراحی و نقاشی و تاتو بدن را داریم. چون ما بهترین هستیم!

تپش بیوتی در قزوین، حس خوب زیبا شدن

نزد ما بیایید و آموزش ببینید و لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *