برای یک قرار ملاقات دیر کرده‌اید، تنها زمان برای مسواک زدن و خوردن یک قهوه سریع دارید و دیگر زمانی برای انجام کاری با موهایتان وجود ندارد! این موقعیت  آشنا به نظر می‌رسد؟ سپس ما یک مدل موی عالی برای شما داریم: مدل موی مسی بان یا موی آشفته بالای سر یا چیزی شبیه مدل موی گوجه‌ای!

تپش بیوتی قزوین باسابقة درخشان در زمینه آموزش و اجرای خدمات زیبایی در محیطی آرام و بزرگ؛ تپش بیوتی قزوین با مدیریت خانم امجدی؛ حس خوب زیبایی با تپش بیوتی قزوین

مسی بان یا مدل موی آشفته بالای سر چیست؟

همه ما مدل موی شیک، جمع شده و عالی که بالرین‌ها موهای خود را در بالای سر می‌بندند، را می‌شناسیم. مدل موهای مدنظر ما با مدل موی بالرین چه تفاوتی دارد؟ این اساساً همان چیز است، فقط – خوب – بسیار آشفته‌تر! آموزش آسان بستن این مدل مو را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه خودتان آن را درست کنید!

آموزش آسان مدل موی آشفته مسی بان ما را دنبال کنید

راز یک مسی بان آشفته کامل در چیست؟ برای این کار براش را فراموش کن! هرچه ظاهر بدون ساختار بیشتر باشد، مسی بان بهتری خواهد داشت.

 چگونه یک مسی بان نامرتب کامل بسازیم

تنها چیزی که نیاز دارید یک کش مو و چند سنجاق بابی است. با موهایی که یکی دو روز است شسته نشده‌اند شروع کنید. اینجاست که برنامه شلوغ شما به کارتان می‌آید. اگر موهای شما به طور طبیعی بسیار صاف است، مقداری شامپو خشک یا اسپری نمک برای چسبندگی و بافت به آن اضافه کنید. اگر موهای بسیار نازکی دارید، ویتامین‌های جویدنی مو را بررسی کنید. آنها از رشد مو و ناخن حمایت می‌کنند، مو را از داخل تقویت می‌کنند و بنابراین باعث می‌شوند موی نامرتب شما بهتر به نظر برسد.

تپش بیوتی قزوین، دارنده مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در زمینه آرایش و زیبایی. پیش ما در تپش بیوتی قزوین بیایید، با ما آموزش ببینید و کسب درآمد کنید.

مرحله 1: موهای خود را برای یک موی نامرتب کامل آماده کنید

اگر موهای خیلی نازکی دارید: بی‌خیال، دارید اذیت می‌کنید! مسخره است؟! موهایتان را برای اینکه حجم و بافت نامرتبی داشته باشد آماده کنید! مدل موی مرتب باعث می‌شود شما عالی به نظر برسد و این برای مدل موی مسی بان ما به کار نمی‌آید.

مرحله 2: موهای خود را در دم اسبی بلند قرار دهید

موهای خود را به‌صورت دم اسبی شل و بلند جمع کنید. از شانه استفاده نکنید و نگران نباشید که رشته‌هایتان کاملاً به عقب برگردد. حسن مسی بان آشفته در این است که به نظر برسید که واقعاً برایتان مهم نیست موهایتان جمع و جو و مرتب است.

مرحله 3: مسی بان آشفته خود را بسازید

موهای خود را تا نیمه از کش بکشید و به‌صورت یک کش کوچک سفت کنید (به‌جای اینکه تمام موها را بکشید، آن را به‌صورت حلقه رها کنید). همان‌طور که در مرحله 4 می‌بینید، باید مقداری موی اضافی همچنان از موی خود بیرون‌زده باشد.

مرحله 4: مسی بان آشفته خود را کامل کنید

موهای اضافی را به جلو بچرخانید. آنها را در اطراف کش بکشید تا آن را پنهان کنید. انتهای موها را داخل کش قرار دهید. در صورت لزوم از پین‌های بابی یا چیزی شبیه به سنجاق‌سر برای محکم کردن استفاده کنید.

مرحله 5: مسی بان را آشفته‌تر کنید

تکه‌هایی از قسمت جلویی و کناره‌های مو را بیرون بکشید تا نامرتب‌تر به نظر برسد و سپس آن را با اسپری مو ثابت کنید و خب، حالا شما یک مسی بان کامل و بی‌نظیر دارید! اکنون که می‌دانید چگونه یک موی نامرتب بسازید، مطمئناً این مدل موی شما برای روزهای شلوغ یا همچنین برای رفتن به باشگاه مناسب خواهد بود! ما شنیده‌ایم که یک مسی بان آشفته با بهترین لباس‌های ورزشی زنانه هماهنگ است!

تپش بیوتی قزوین؛ مرکز تخصصی آموزش و اجرای تاتو بدن در قزوین. دارای کلیة لاین‌های پرطرف‌دار آرایش شامل خدمات کامل آرایش تخصصی عروس، خدمات مو، ناخن، پوست و…

 

سفارش طراحی و سئو سایت: کلاغ قرمز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *