آرایش خوب می‌تواند معجزه کند، این فقط یک واقعیت است! با کانتور کردن بینی، می‌توانید بینی پهن را باریک‌تر، بینی بلند را کوتاه‌تر و یا بینی کوتاه را بلندتر نشان دهید – همه اینها به تکنیک آرایش بستگی دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بینی خود را به‌درستی کانتور کنید!

تپش بیوتی قزوین باسابقة درخشان در زمینه آموزش و اجرای خدمات زیبایی در محیطی آرام و بزرگ. تپش بیوتی قزوین با مدیریت خانم امجدی؛ حس خوب زیبایی با تپش بیوتی قزوین

برای کوچک‌تر کردن بینی به چه چیزهایی نیاز دارید:

 • یک کانسیلر سبک (باید 1 تا 2 درجه روشن‌تر از رنگ پوست طبیعی شما باشد)
 • های‌لایتر
 • یک کانسیلر تیره (رنگ باید 1-2 درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوست شما باشد)، همچنین می‌توانید از رژگونه یا سایه چشم قهوه‌ای، برنزه مات یا پودر مجسمه‌سازی استفاده کنید. از محصولات کرم می‌توان برای کانتور کردن بینی نیز استفاده کرد، اما کار با پودر به‌خصوص برای مبتدیان راحت‌تر است.

به یاد داشته باشید که رنگ‌های روشن ویژگی‌های شما را برجسته می‌کنند، آنها را برجسته‌تر می‌کنند، درحالی‌که رنگ‌های تیره سایه می‌اندازند، بینی شما را کوچک‌تر نشان می‌دهند و توهم عمق ایجاد می‌کنند.

تپش بیوتی قزوین، دارنده مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در زمینه آرایش و زیبایی. پیش ما در تپش بیوتی قزوین بیایید، با ما آموزش ببینید و کسب درآمد کنید.

چگونه بینی خود را کانتور کنیم:

 1. با آرایش معمولی خود شروع کنید.
 2. بعد از اینکه فونداسیون را اعمال کردید، مرکز بینی خود را با یک کانسیلر سبک برجسته می‌کنید.از بین ابروهای خود شروع کنید و یک خط به سمت پایین بینی خود بکشید و قبل از رسیدن به انتهای آن متوقف شوید.
 3. به‌عنوان مرحله بعدی، یک نقطه کوچک در نوک آن اضافه کنید تا بینی شما کمی به سمت بالا برگردد.
 4. ترکیب کنید!از یک اسفنج یا انگشت حلقه برای نرم کردن خط استفاده کنید.
 5. حالا از کانسیلر تیره‌تر استفاده کنید و دو خط در طرفین بینی خود بکشید.برای کشیدن خطوط کانتور از برس سایه چشم استفاده کنید. آنها باید از استخوان ابرو شروع شوند و تا انتهای بینی شما پیش بروند. در ابتدا مطمئن شوید که خطوط را روشن نگه دارید – اضافه‌کردن کانسیلر تیره‌تر مرحله‌به‌مرحله، آسان‌تر از حذف آن است. نکته: می‌توانید از مداد یا نوک کیو نیز به‌عنوان یک خط کش کوچک استفاده کنید.
 6. سایه ظریف را به نوک بینی خود اضافه کنید.با این کار بینی شما بیش از حد بلند به نظر نمی‌رسد (اگر بینی دکمه‌ای کوتاهی دارید، باید از این مرحله صرف‌نظر کنید).
 7. سپس، خطوط را با انگشتان خود یا یک مخلوط‌کن آرایشی صاف کنید (نباید خیلی خشن به نظر برسند).
 8. به‌عنوان آخرین مرحله، در صورت تمایل می‌توانید مقداری پودر هایلایتینگ بزنید.

تپش بیوتی قزوین؛ مرکز تخصصی آموزش و اجرای تاتو بدن در قزوین. دارای کلیة لاین‌های پرطرف‌دار آرایش شامل خدمات کامل آرایش تخصصی عروس، خدمات مو، ناخن، پوست و…

 

سفارش طراحی سایت و سئو: کلاغ قرمز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *