دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از اکستنشن مو استفاده کنید. از تبدیل موهایتان از کوتاه به بلند در عرض چند دقیقه‌ تا حجم دادن به موهایتان یا ضخیم‌تر شدن فوری، اکستنشن مو راهی سریع و مؤثر برای بازی‌کردن با ظاهرتان است. اگر تازه ‌وارد دنیای اکستنشن مو شده‌اید، منابع زیادی برای آموزش زیبایی اصول استفاده از اکستنشن مو و مدل دادن آن وجود دارد، اما در مورد آن نکات مخفی که هیچ‌کس درباره آن صحبت نمی‌کند چه می‌شود گفت؟ چگونه موهای کوتاه‌تر مزاحم پشت گردن خود را پنهان کنید؟ بهترین راه برای فر کردن اکستنشن مو چیست؟ آیا می‌توان بدون برش اکستنشن ظاهری لایه باز داشت؟

درحالی‌که تسلط بر هنر پوشیدن اکستنشن مو به کمی تمرین نیاز دارد، ما 10 ترفند اکستنشن مو را با کمک دوستمان جمع‌آوری کرده‌ایم. با پیروی از این نکات مفید، می‌توانید در کمترین زمان از یک مبتدی اکستنشن مو به حرفه‌ای تبدیل شوید.

لایه زیرین موهایتان را ببافید تا موهای کوتاه‌تر را پنهان کنید

وقتی می‌خواهید اکستنشن موهای خود را قرار دهید، می‌خواهید کاملاً با موهای طبیعی شما ترکیب شوند. مگر اینکه قبلاً دارای موهای بلند هستید و از اکستنشن موهای خود برای حجم دادن استفاده می‌کنید، موهای کوتاه‌تر شما می‌توانند از انتهای موها دیده شوند و این امر باعث می‌شود که اکستنشن مو در داخل آن واضح‌تر به نظر برسد. برای مبارزه با این، لایه زیرین موهای خود را جمع کنید. موها را در پشت گردن خود قرار دهید و آن را ببافید. سپس، قیطان را به‌دور خودش صاف روی سرتان بپیچید و با سنجاق‌های بابی در جای خود سنجاق کنید.

پایین‌ترین بافت خود را مستقیماً بالای جایی که موهای خود را سنجاق کرده‌اید قرار دهید و از آنجا به قیچی‌کردن اکستنشن‌های مو ادامه دهید. هنگامی که تمام بافت‌ها را در جای خود قرار دادید، می‌توانید موهای خود را رها کنید و نتایج بسیار طبیعی‌تر به نظر می‌رسند بدون اینکه موهای کوتاه‌تری نشان داده شوند!

برای حالت دادن راحت‌تر از چوب‌لباسی اکستنشن مو استفاده کنید

بافت‌های خود را روی چوب‌لباسی بامبو اکستنشن مو ببندید تا به‌راحتی حالت دهید. حالت دادن به اکستنشن‌ها از قبل بسیار ساده‌تر از زمانی است که آن‌ها را ببندید، زیرا پودها می‌توانند از جای خود خارج شوند. کریر اکستنشن مو که با چوب‌لباسی بامبو به طور خاصی طراحی شده است را بیاورید تا بافت‌های شما را هنگام فر کردن یا صاف‌کردن، محکم نگه دارد. به این صورت می‌توانید با استفاده از هر دودست به آنها استایل بدهید. سپس، وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید اکستنشن‌های مو را روی موهای حالت‌دهی شده‌تان بچسبانید تا ترکیبی عالی داشته باشید.

اکستنشن موهای خود را به‌صورت مورب گیره دهید تا ظاهری چندلایه داشته باشید

آیا موهای لایه‌لایه دارید؟ اگر چنین است، شما این ترفند را دوست خواهید داشت. اگر به دنبال جعل‌کردن ظاهر لایه‌ها هستید، قیچی‌کردن پودها در یک خط مورب یک ترفند ساده است. این روش به موهای شما جلوه طبیعی می‌دهد که کاملاً با موهای لایه‌لایه ترکیب می‌شود. ازآنجایی‌که اکستنشن‌ها معمولاً 20 اینچ طول دارند، این راه عالی برای دستیابی به ظاهری لایه‌ای بدون نیاز به برش حرفه‌ای است.

برای جلوگیری از لیزخوردن پود، ریشه‌های خود را شانه کنید

اگر موهای نازکی دارید یا متوجه شده‌اید که اکستنشن موهای شما به کمک کمی برای ماندن در جای خود نیاز دارد، این نکته برای شما مناسب است. قسمتی از مو را جدا کنید که در آن بافت خود را کوتاه کنید. سپس با استفاده از یک برس ساینده، ریشه‌های خود را شانه کنید و کمی شامپوی خشک بمالید. این به ریشه‌ها بافت و استحکام بیشتری می‌بخشد و به گیره‌ها اجازه می‌دهد بدون لیزخوردن محکم ببندند.

اگر سر کوچکی دارید، افزونه‌های خود را روی‌هم قرار دهید

اگر با پیداکردن فضایی برای قراردادن تمام اکستنشن‌های مو روی سر خود مشکل دارید، سعی کنید آنها را روی‌هم قرار دهید تا در فضا صرفه‌جویی کنید. دو پود را روی‌هم بچینید تا یک بافت بزرگ ایجاد کنید، سپس آن را روی موهای خود قرار دهید تا ظاهری حجیم داشته باشید. از چیدن بیش از دو پود در یک‌زمان خودداری کنید؛ زیرا ممکن است پودها خیلی سنگین یا ناراحت‌کننده شوند. این ترفند کوچک نه‌تنها یافتن فضای روی سر را برای همه اکستنشن‌های مو آسان‌تر می‌کند، بلکه روند اعمال را نیز تسریع می‌کند. اگر موهایی چندلایه دارید، یا موهایی دارید که در قسمت پایین نازک می‌شوند، چیدن پودها به این روش یک روش عالی برای ضخامت بخشیدن به قسمت پایین مو است.

اکستنشن‌های خود را به‌درستی به‌کارگیری کنید تا طول عمر آنها افزایش یابد

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که اکستنشن‌های موهایتان تا زمانی که ممکن است دوام داشته باشند یا از گره‌خوردن آن‌ها در بین موهایتان خسته شده‌اید، کریر اکستنشن مو یکی از ضروریات است. این ابزار اکستنشن شما را بدون گره‌خوردن نگه می‌دارد و از بروز هرگونه آسیب جلوگیری می‌کند. هنگامی که در حال حرکت هستید، کریر جمع می‌شود و درست در کیف شما قرار می‌گیرد! اکستنشن مو با بالاترین کیفیت مراقب موی شما است، بنابراین با سرمایه خود با عشق رفتار کنید و دوام بیشتری خواهند داشت.

اگر مراسمی دارید از روز قبل موهایتان را فر کنید

ترفند اکستنشن فر روز قبل

یکی از ریزترین موارد از ترفند اکستنشن ما اینجاست! اگر به دنبال موهایی کاملاً حالت داده شده در یک‌لحظه هستید، فر کردن اکستنشن‌های مو یک روز قبل از اینکه بخواهید آنها را بپوشید یک ترفند عالی است. فقط کافی است که فرها را جمع کنید و پس از اتمام فرم‌دادن، آنها را با سنجاق بابی در جای خود سنجاق کنید و هنگامی که آماده پوشیدن آنها هستید، اکستنشن‌های خود را به‌سادگی باز کنید. اگر یک رویداد بزرگ در راه است و زمان زیادی برای آماده‌شدن برای آن ندارید، این یک ترفند عالی است، زیرا می‌توانید تمام کارهای آماده‌سازی را از روز قبل انجام دهید. پیچاندن هر فر و سنجاق‌کردن آن نیز راهی عالی برای اطمینان از ماندگاری فرها است. چه برای عروسی یا برای  مراسم فارغ‌التحصیلی یا حتی یک قرار ملاقات بزرگ برنامه‌ریزی‌شده باشد، این ترفند بدون توجه به مناسبت قطعاً مفید خواهد بود.

اگر دم‌اسبی دارید، اکستنشن موهای خود را وارونه ببندید

ترفند اکستنشن دم اسبی

اکستنشن‌های مو برای ایجاد دم‌اسبی‌های حجیم عالی هستند، اما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از برآمدگی‌هایی که بافت‌های مو به داخل آن کشیده می‌شوند، آن‌ها را به‌صورت وارونه کوتاه کنید. دم‌اسبی  غیر قابل کشف باقی می‌ماند. این ترفند همچنین به شما این امکان را می‌دهد که پوش های شیک و پیچیده ایجاد کنید.

کش موهای خود را با استفاده از یک بافت 1 گیره پنهان کنید

ترفند اکستنشن کش مو

وقتی صحبت از ایجاد یک دم‌اسبی حجیم می‌شود، اکستنشن مو ضروری است! اما آیا می‌دانستید می‌توانید از یک پود نیز برای پوشاندن الاستیک موهایتان استفاده کنید تا ظاهری براق‌تر داشته باشید؟ به‌سادگی یک بافت 1 گیره را دور الاستیک موهای خود بپیچید تا آن را پنهان کنید. این هک بسیار ساده است؛ اما ظاهر دم‌اسبی شما را کاملاً زیبا می‌کند. این دم‌اسبی صیقلی برای دفتر، مهمانی شبانه دخترانه یا کارهای پرتحرک آماده است. این هم ترفند اکستنشن جالب ما!

هنگام برس زدن موهای خود از برس موی مناسب استفاده کنید

برس ترفند اکستنشن

برس زدن موهای خود با اکستنشن‌های موی کوتاه می‌تواند مشکل باشد. برس‌های موی سنتی می‌توانند ریشه‌ها را بکشند و باعث حرکت پودها شوند. این نه‌تنها ناخوشایند است، بلکه تمام کار سختی را که برای بستن آنها انجام داده است، از بین می‌برد. در عوض، هنگام برس زدن موهای خود با اکستنشن‌های قیچی شده، برس اکستنشن موی حلقه‌ای مخصوص را امتحان کنید. به‌گونه‌ای طراحی شده است که از بین موهای شما سر بخورد تا هرگونه گره‌خوردگی را بدون حرکت‌دادن پودها از بین ببرد.

اکستنشن مو یکی از موارد ضروری در زیبایی شما بدون توجه به نوع موی شماست. اکستنشن مو به شما امکان می‌دهد فوراً ظاهر خود را تغییر دهید، از یک لوب مد روز گرفته تا فرهای بلند و آبشاری در عرض چند دقیقه. دفعه بعد که اکستنشن موی خود را می‌پوشید، هر کدام از این ترفند اکستنشن مو را امتحان کنید تا حالت دادن به موهای خود را راحت کنید!

در تپش بیوتی ما بهترین و باکیفیت‌ترین نوع اکستنشن را برای شما تدارک دیده‌ایم. با ما باشید و از زیبایی خود لذت ببرید. تپش بیوتی قزوین، مرکز تخصصی زیبایی و میکاپ و تاتو بدن.

آیا ترفند اکستنشن مویی دارید که به طور منظم از آن استفاده می‌کنید؟ چیزی را از دست دادیم؟ کدام هک را ابتدا امتحان خواهید کرد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *