ضرورت موی دم‌اسبی بلند

با رسیدن به ماه‌های تابستان، یک مدل مو وجود دارد که هر دختری باید در کارنامه خود به آن تسلط داشته باشد: دم‌اسبی بلند. از دهه 50 دم‌اسبی هماره موردعلاقه بوده و نمایانگر شخصیت‌هایی از شیک و جذاب گرفته تا بازیگوش و پر جنب‌وجوش بوده است. این مدل، یکی از اصلی‌ترین استایل زنان بوده و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها نیز فراموش شود. دم‌اسبی‌ها نه‌تنها به دلیل کاربردی‌بودنش یک امر ضروری تابستانی است، بلکه یک دم‌اسبی عالی می‌تواند جلوة بسیار خوبی به لباس تابستانی شما بدهد و شما را طنازتر و زیباتر جلوه دهد. برای داشتن یک چهرة زیبا و تکمیل احساس خوبی زیبایی‌تان، به تپش بیوتی قزوین بیایید. ما در سالن زیبایی تپش بیوتی قزوین؛ مرکز تخصصی زیبایی و تاتو بدن تلاش می‌کنیم تا بهترین نوع آرایش و میکاپ بر اساس هندسة چهره‌تان را به شما پیشنهاد کنیم.

 

خب با این حساب چه ترفندی برای ایجاد یک دم‌اسبی عالی برای تکمیل ظاهر تابستانی شما وجود دارد؟ از دم‌اسبی آریانا گرانده گرفته تا ظاهر اخیر بیانسه مطمئن هستیم که می‌توانیم بگوییم کلید یک دم‌اسبی (پونی) بلند عالی در ضخامت، حجم و بافت نهفته است. اگر موهای ظریف و نازکی دارید با ما همراه باشید. این هفته، ما راز داشتن یک دم‌اسبی بافت‌دار مشابه یک سلبریتی و با حجم بالا را بدون توجه به نوع موی شما فاش می‌کنیم. همه چیز با اکستنشن مو با گیره شروع می‌شود، ترفندی برای افزایش طول و حجم فوری به موهای شما. برای مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر به تپش بیوتی قزوین مراجعه کنید تا مدل موهایی شیک و زیبا را تجربه کنید.

 

دم‌اسبی ژولیده با حجم

مرحله 1

این راز بزرگی است که فقط برخی از آرایشگرهای عروس یا میکاپ آرتیست‌های مجلسی به شما می‌گویند؛ موهای روز دوم بهترین نوع مو برای ایجاد مدل موی بافت‌دار و حجیم است، زیرا موهای روز دوم با حداقل اسپری مو یا محصول موردنیاز مو نگهداری و ثابت می‌شوند. اگر نمی‌توانید یک روز قبل از داشتن این مدل مو صبر کنید، به موهای خود اسپری نمک دریایی بزنید تا کمی حالت و بافت به موهایتان اضافه شود.

 

مرحله 2

قسمتی به طول 2 تا 3 اینچ را در جلوی صورت خود در دو طرف جدا کنید. در صورت نیاز، بقیه موهای خود را قیچی کنید تا آنها را نگه دارید. به‌منظور ایجاد ظاهری برجسته در پشت، مقداری شامپوی خشک را در ریشه‌ها بمالید و موهای خود را با برس ساینده شانه کنید تا حجم بیشتری پیدا کند.

 

 

مرحله 3

یک قسمت از مو را در گوش خود جدا کنید. سپس یک پود 4 گیره برداشته و از ریشه به‌صورت وارونه در جهتی که دم‌اسبی جمع می‌شود گیره دهید. این به پودها اجازه می‌دهد تا بدون کشیدن ریشه کاملاً صاف بخوابند.

 

 

مرحله 4

قسمت دیگری از مو را در قسمت تاج سرخود جدا کنید و یک پود 3 گیره را به‌صورت وارونه ببندید. اگر به طور طبیعی موهای ضخیم‌تری دارید، می‌توانید چندلایه پود دیگر اضافه کنید، یا حتی 2 پود را روی‌هم بچینید تا پود ضخیم‌تری ایجاد کنید.

 

در اینجا نحوه گیره زدن و بستن مو در اکستنشن را بخوانید

مرحله 5

هنگامی که از قراردادن پودهای خود راضی شدید، موهای خود را به‌صورت دم‌اسبی جمع کنید (قسمت‌های جلویی را از قبل خارج کنید) و آن را در یک دم‌اسبی بلند محکم کنید.

 

مرحله 6

لایه‌های دم‌اسبی خود را جدا کنید و هر لایه را در ریشه‌ها با یک برس برای افزایش وزن بیشتر تمیز کنید.

 

مرحله 7

 

 

به سمت جلوی سر خود حرکت کنید، دو پود 1 گیره را در پشت قسمت جدا شده مو، به سمت پشت گیره دهید. سپس، موهای طبیعی خود را روی بافت‌ها جمع کنید و فعلاً تمام موها را به عقب برگردانید. در طرف دیگر تکرار کنید.

 

مرحله 8

هر دو بخش جلویی مو را جمع‌آوری کنید، از جمله پودهای 1 گیره، موها را با برس حلقه‌ای مخصوصاً اکستنشن  به عقب برس بزنید. یک برس حلقه‌ای اطمینان می‌دهد تا پودها در ریشه‌ها کشیده نمی‌شوند، زیرا به‌راحتی روی پودهای بریده شده می‌لغزند. سپس، تمام موها را به دم‌اسبی پشتی متصل کنید و با یک کش دیگر محکم کنید.

 

موی دم‌اسبی‌ زیبا و حجیم

 

مرحله 9

مقداری اسپری مو را در زیر دم‌اسبی و همچنین روی سر خود اسپری کنید تا منافذ بادی صاف شوند.

 

اسپری کردن موی دم‌اسبی‌

مرحله 10

حالا برای ظاهری ژولیده. با استفاده از یک ابزار فر کردن 1 اینچی، تکه‌های موی 1 اینچی را از دم‌اسبی به‌دور ابزار بپیچید. برای ظاهری آشفته‌تر، هر بخش را در جهت‌های متناوب فر کنید.

 

برس موی دم‌اسبی‌

 

مرحله 11

هنگامی که همه چیز فر شد، از یک اسپری نمک خشک یا موس بافت‌دار استفاده کنید تا دم‌اسبی را به‌هم‌ریخته و ظاهری ساحلی و ژولیده‌تر ایجاد کنید. محصول را روی انتهای دم‌اسبی بمالید و برای حجم بیشتر به سمت بالا بمالید.

 

مرحله 12

با استفاده از یک برس دم‌اسبی، دوباره قسمت بالای دم‌اسبی را برای حجم‌دهی بیشتر بکشید، سپس چند گیره موی زیبا برای تکمیل ظاهر اضافه کنید.

بستن موی دم‌اسبی‌ موی دم‌اسبی‌

 

ما این دم‌اسبی را برای تابستان کاملاً خرد می‌کنیم، زیرا موهای شما را وز نگه می‌دارد و در آن روزهای گرم‌تر و مرطوب موهای شما را از صورت و گردن شما دور نگه می‌دارد.

دوست دارید انواع اکستنشن مو را بشناسید؟ این جا کلیک کنید

آیا مدل موی دم‌اسبی دارید؟ آیا این دم‌اسبی بلند با حجم را امتحان خواهید کرد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید! برای دریافت راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص مدل‌های مو و نیز انجام تاتو بدن با طراحی اختصاصی به تپش بیوتی قزوین بیایید. خانم امجدی منتور و مدرس برتر قزوین در زمینه طراحی و اجرای میکاپ و تاتو در قزوین است.

برای درک بهتر این مراحل می‌توانید ویدئوی تهیه شده را ببینید و بر اساس آن گام بردارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *