برای تاتو زدن باید بدانید که قرار است با چه چیزی مواجه شوید. چه چیزی در انتظارتان هست و عواقب تاتو چیست. ما در تپش بیوتی، نخستین مرکز آموزش و اجرای تاتو بدن زنانه در قزوین برخی نکات را برای آنهایی که قصد تاتو زدن دارند را گرد آوری کرده ایم. در اینجا هدف متقاعد کردن و یا منصرف کردن افراد نیست. اگر تصمیم تان را گرفته اید، پس با ما همراه شوید تا به شما بگوییم چه چیزی در پیش رو دارید. نکات تاتو زدن را مرور کنیم.

نمودار درد تاتو

برخی از مناطق بدن در مقیاس نمودار درد خالکوبی، پایین در نظر گرفته می شوند، در حالی که برخی دیگر باعث ناراحتی شدید می شوند. دلایل این امر معمولاً نازک بودن پوست، ماهیچه و چربی، نزدیکی به استخوان و غلظت انتهای عصب است. کمترین درد ران و بیرون بازو و باسن است، در حالی که دردناک ترین نقاط صورت، گردن، ستون فقرات، لگن و دنده ها هستند. عوامل دیگری که باید در هنگام تعیین میزان آسیب دیدن هنر بدن در نظر بگیرید، سن و آستانه درد و همچنین اندازه و جزئیات طرح انتخابی شما است.

تپش بیوتی، نخستین مرکز آموزش و اجرای تاتو بدن زنانه در قزوین

محبوب ترین خالکوبی برای خانم ها چیست؟

زیبایی هنر بدن در این است که طرح ها و تفسیرهای بسیار متفاوتی از معانی آنها وجود دارد. شما می توانید تصاویر را تغییر دهید و سبک ها را انتخاب کنید، تاتوی خود را منحصر به فرد کنید. با این حال، برخی از محبوب‌ترین نمادها برای جوهر زدن زنان عبارتند از: گل رز، پروانه، بال، اژدها، گل و پر.

آیا خالکوبی برای زنان جذاب است؟

زیبایی در چشم بیننده است، اما خالکوبی قطعا می تواند برای خانم ها جذاب باشد. شما می‌توانید از میان طیف وسیعی از طرح‌ها، بزرگ و کوچک، جزئی یا ساده، و گزینه‌های قرارگیری زیادی انتخاب کنید. اگر می‌خواهید جوهر شما بیانیه‌ای داشته باشد، جایی را در نظر بگیرید که قابل مشاهده است مانند ساعد، اما اگر می‌خواهید نقطه ظریف‌تری داشته باشید، مچ، ران یا مچ پا انتخاب‌های فوق‌العاده‌ای هستند.

تپش بیوتی، نخستین مرکز آموزش و اجرای تاتو بدن زنانه در قزوین

خالکوبی بیشتر به کجا آسیب می زند؟

برخی از گزینه‌های قرار دادن خالکوبی وجود دارد که به دلیل کمبود ماهیچه یا چربی در ناحیه انتخاب شده یا وجود انتهای عصب، در مقیاس درد بسیار بالا در نظر گرفته می‌شوند. نقاطی که بیشترین ناراحتی را ایجاد می کنند عبارتند از: قفسه سینه، زیر بغل، آرنج، کشاله ران، پشت زانو، گردن و ستون فقرات و خالکوبی های صورت مانند لب و گوش. سایر نواحی که ممکن است آسیب ببینند عبارتند از معده، اگرچه این بستگی به وزن بدن، باسن و دست ها و پاهای شما دارد.

کمترین درد برای خالکوبی کجاست؟

خبر خوب این است که همه نقاط بدن هنگام جوهر زدن باعث ناراحتی شدید شما نمی شوند و برخی از محبوب ترین و کم دردترین گزینه ها عبارتند از: ساعد، قسمت بیرونی ران، قسمت بیرونی دوسر بازو، ساق پا، بالای شانه ها و قسمت فوقانی و پایین کمر. . این معمولاً به این دلیل است که این لکه ها دارای پوست و ماهیچه ضخیم هستند و انتهای عصبی زیادی ندارند.

اولین خالکوبی خود را کجا باید انجام دهم؟

برای سهولت در هنر بدن، توصیه می شود در جایی خالکوبی کنید که خیلی آسیب نبیند، مانند مچ دست یا بازو. اینها همچنین مکان هایی هستند که می توانید جوهر خود را به رخ بکشید یا هر روز خودتان آن را به سادگی تحسین کنید.

 

این مقاله ترجمه ای است از سایت زیر thetrendspotter

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *